4-1

Разредни старешина: Игњатовић Драгица 

1.  Аврамовић Зоран 
2.  Благојевић Гордана
3.  Бошковић Милена
4.  Вујичић Драгомир
5.  Вујичић Србољуб
6.  Домановић Татјана
7.  Ђорђевић Драган
8.  Живановић Драгана
9.  Игњатовић Љиљана
10.  Илија Слађана
11.  Јованчевић Мирјана
12.  Костадиновић Радмила
13.  Лукић Станица
14.  Марковић Весна
15.  Марковић Касија
16.  Марковић Лидија
17.  Мијаиловић Милина
18.  Милутиновић Дејан
19.  Милетић Милован
20.  Мишић Марина
21.  Новаковић Бранислава
22.  Новаковић Снежана 
23.  Пекурар Виолета
24.  Пурић Марина
25.  Радовић Бранислав
26.  Ранковић Оливера
27.  Создановић Јасминка
28.  Хајдук-Вељковић Миљана

29.  Томашевић Биљана

30.  Цветковић Саша 

4-2 

Разредни старешина: Гавриловић Мирослава

1.  Аћимовић Љиља
2.  Бадањак Гордана
3.  Богосављевић Милан
4.  Варићак Маријана
5.  Видаковић Драган
6.  Војиновић Мила
7.  Вујичић Марина
8.  Гајић Радмило
9.  Димитријевић Весна
10.  Добривојевић Јасминка
11.  Ђорђевић Јасминка
12.  Ивошевић Јасмина
13.  Јаворина Марина
14.  Јанићијевић Славица
15.  Јанковић Надежда
16.  Личанин Мира
17.  Манделц Ирена
18.  Марић Биљана
19.  Марјановић Светлана
20.  Марковић Горан
21.  Милетић Зоран
22.  Милосављевић Александар
23.  Никодијевић Љиљана
24.  Петровић Зоран
25.  Поповић Јованка
26.  Прокић Мирослава
27.  Радовић Снежана
28.  Савкић Мила
29.  Станојевић Драган
30.  Стеванчевић Нада
31.  Степановић Златија
32.  Танасијевић Јасмина
33.  Чупић Предраг 

4-3

Разредни старешина: Јовановић Ружица 

1.  Антонијевић Зора
2.  Бјеличић Гордана
3.  Блажић Јасмина
4.  Вујић Биљана
5.  Давидовић Љиљана
6.  Дамњановић Божидар
7.  Драговић Славица
8.  Ескић Бранка
9.  Јаношевић Весна
10.  Јованчевић Слободан
11.  Крстић Драган
12.  Марић Вера
13.  Марковић Срђан
14.  Месаревић Данка
15.  Милановић Д. Драган
16.  Милановић Р. Драган
17.  Милановић Ружица
18.  Милојевић Бранко
19.  Милојвић Радена
20.  Николић Срба
21.  Николић Сребран
22.  Павловић Гордана
23.  Павловић Владимир
24.  Пантелић Славица
25.  Радивојевић Снежана
26.  Срећковић Славица
27.  Станојевић Владица
28.  Стојковић Владан
29.  Тошаковић Радмило
30.  Ћирић Горан
31.  Шошкић Зоран

4-4

Разредни старешина: Антић Миодраг 

1.  Аксентијевић Драгица
2.  Аћимовић Зорица
3.  Бован Милун
4.  Богдановић Дубравка
5.  Бранковић Миломир
6.  Бранковић Петар
7.  Вићовац Добрица
8.  Војиновић Љубомир
9.  Врачевић Гордана
10.  Вујадиновић Горан
11.  Добричић Милена
12.  Драговић Драган
13.  Ђурић Дејан
14.  Ђурић Драгана
15.  Ивановић Велибор
16.  Идризи Шерафидин
17.  Јанићијевић Небојша
18.  Јеремић Милина
19.  Јовановић Јулијана
20.  Лукић Душан
21.  Максимовић Светлана
22.  Марковић Дејан
23.  Мишић Виктор
24.  Никодијевић Слободан
25.  Новаковић Стево
26.  Обрадовић Горица
27.  Павловић Светлана
28.  Перић Драгомир
29.  Петровић Живорад
30.  Петровић Јован
31.  Ракић Зоран
32.  Симић Владан
33.  Станковић Снежана
34.  Стојановић Анкица
35.  Трајковић Милисав
36.  Трифуновић Мирољуб
37.  Штетин Љубица

4-5

Разредни старешина: Николић Душан

1.  Благојевић Драгица
2.  Благојевић Зорица
3.  Влајић Светлана
4.  Ђокић Радослав
5.  Ђорђевић Љиљана
6.  Ђурић Марија
7.  Животић Биљана
8.  Илић Симон
9.  Јанковић Зоран
10.  Јовановић Милорад
11.  Каличанин Зоран
12.  Кнежевић Милан
13.  Кнежевић Ненад
14.  Лазаревић Љиљана
15.  Лазић Јасмина
16.  Милетић Драгана
17.  Милићевић Оливера
18.  Милић Гордана
19.  Миловановић Снежана
20.  Милојевић Драгана
21.  Милојевић Јасмина
22.  Мраовић Гордана
23.  Панић Зоран
24.  Поповић Блаженка
25.  Радојевић Љиљана
26.  Радојевић Светлана
27.  Станић Гордана
28.  Томић Ратко
29.  Филиповић Биљана
30.  Цветић Весна
31.  Штрангарић Снежана
Законом заштићено. Сва права задржава Ti Computers          Braca Mircic Vreme znanja Grovana