4-1

Разредни старешина: Штетин Маринко

  1. Вучинић Весна
  2. Давидовић Славица
  3. Ђурић Драган
  4. Животић Владимир
  5. Жујовић Душанка
  6. Илић Предраг
  7. Јанићијевић Биљана
  8. Јарановић Љиљана
  9. Јовановић Борјанка
  10. Јовановић Весна
  11. Јовановић Славица
  12. Јоковић Светлана
  13. Лазаревић Дејан
  14. Лазић Снежана
  15. Марковић Предраг
  16. Милановић Братислав
  17. Милетић Милена
  18. Миливојевић Дејан
  19. Новаковић Данило
  20. Новаковић Светлана
  21. Павковић Јасминка
  22. Петровић Љиљана
  23. Радисављевић Драгана
  24. Радишић Драгана
  25. Радојевић Мила
  26. Радојичић Љиљана
  27. Савић Ружица
  28. Сарван Весна
  29. Станојковић Момчило
  30. Стевановић Драги
  31. Танасијевић Мирослав
  32. Тoдоровић Славица
  33. Ћирић Ружица
  34. Урошевић Слободанка

4-2

Разредни старешина: Ђурић Рајко

  1. Вујић Весна
  2. Дамњановић Снежана
  3. Димитријевћ Јасмина
  4. Ђорђевић Снежана
  5. Ђурђевић Слађана
  6. Жујовић Биљана
  7. Илић Ана
  8. Јованчевић Биљана
  9. Катић Драгица
  10. Лукић Љиљана
  11. Мијаиловић Нада
  12. Милановић Светлана
  13. Милојевић Светлана
  14. Миљковић Драгана
  15. Митова Олга
  16. Митровић Верица
  17. Михајловић Маријана
  18. Мрвић Весна
  19. Обрадовић Весна
  20. Поповић Зоран
  21. Секулић Славица
  22. Срећковић Моша
  23. Старчевић Радулка
  24. Тодоривоћ Милијана
  25. Томићевић Светлана
  26. Ћосић Весна
  27. Урошевић Драган
  28. Чугунцалиев Митко
  29. Чучковић Љиљана

4-3

Разредни старешина: Тодоровић Реља

  1. Аврамовић Драгана
  2. Александрић Мирослав
  3. Арсић Љиљана
  4. Благић Момчило
  5. Бојић Гордана
  6. Дамњановић Драган
  7. Димитријевић Радмила
  8. Ђокић Слободан
  9. Ђуклин Славица
  10. Ивановић Милош
  11. Ивковић Дафина
  12. Ковачевић Предраг
  13. Костић Биљана
  14. Крстић Драган
  15. Лукић Зоран
  16. Максимовић Мира
  17. Маринковић Славица
  18. Матејић Весна
  19. Матић Елизабета
  20. Мијаиловић Драгана
  21. Милојевић Бошко
  22. Милошевић Рајко
  23. Ненадовић Радослав
  24. Николић Весна
  25. Пантић Гроздана
  26. Папић Владан
  27. Раденковић Зоран
  28. Радовић Биљана
  29. Радојковић Светлана
  30. Ракић Жељко
  31. Соскић Љубомир
  32. Стевановић Анђелка
  33. Шобота Слађана

4-4 

Разредни старешина: Гашпаровић Велинка

  1. Бадрић Душица
  2. Великић Мила
  3. Влајнић Вера
  4. Вујадиновић Горан
  5. Ђокић Зоран
  6. Ђурђевић Милица
  7. Јаношевић Љуба
  8. Јеремић Михаило
  9. Катић Велибор
  10. Луковић Радиша
  11. Маричић Драгана
  12. Марковић Душан
  13. Масларић Милош
  14. Миловановић Томислав
  15. Миловић Ненад
  16. Милошевић Биљана
  17. Милошевић Драгољуб
  18. Обрадовић Жарко
  19. Обрадовић Милутин
  20. Остојић Весна
  21. Павковић Живорад
  22. Пауновић Радивоје
  23. Попадић Зорица
  24. Радић Драган
  25. Радојевић Дејан
  26. Рашета Јова
  27. Срејић Ранко
  28. Станковић Верка
  29. Станковић Мирјана
  30. Стоиљковић Дејан
  31. Стојковић Јасмина
  32. Томић Драган
  33. Трајковић Милисав
  34. Трифуновић Мирољуб
  35. Шагрић Драган

 

 

Законом заштићено. Сва права задржава Ti Computers          Braca Mircic Vreme znanja Grovana