4-1

Разредни старешина: Николић Душан

  1. Аврамовић Радица
  2. Буквић Олгица
  3. Гавриловић Славица
  4. Дедић Драгица
  5. Ђермановић Љиљана
  6. Живановић Драган
  7. Јаковљевић Гордана
  8. Јевтић Јелена
  9. Јовановић Снежана
  10. Јуришић Боривоје
  11. Ковачевић Душан
  12. Костић Верица
  13. Марјановић Драган
  14. Милановић Бранко
  15. Митровић Бисерка
  16. Михајловић Снежана
  17. Мркшић Љубомир
  18. Николетић Витомир
  19. Обрадовић Љиљана
  20. Окетић Драган
  21. Павловић Милорад
  22. Петровић Нада
  23. Петровић Слободан
  24. Рачић Снежана
  25. Тагић Зоран
  26. Шпановић Оливера
 

4-2

Разредни старешина: Гавриловић Мирослава

  1. Аврамовић Драган
  2. Алексић Мирјана
  3. Бадањак Татјана
  4. Василић Зорица
  5. Величков Бранка
  6. Вељковић Оливера
  7. Влајић Ружица
  8. Војиновић Миломир
  9. Вујачић Снежана
  10. Давидовић Бојана
  11. Јовановић Љубица
  12. Јовић Љиљана
  13. Маринконић Мила
  14. Марковић Срба
  15. Матић Драгутин
  16. Младеновић Драгица
  17. Ненадовић Биљана
  18. Николић Бранка
  19. Николић Зорица
  20. Павловић Гордана
  21. Петровић Дејан
  22. Секулић Драгана
  23. Тодоровић Јасминка
  24. Томићевић Снежана
 

4-3

Разредни старешина: Арсић Милосав

  1. Василић Светлана
  2. Гајић Милена
  3. Дамјановић Живорад
  4. Дамњановић Мирослав
  5. Живковић Драгован
  6. Икић Светлана
  7. Јанковић Горан
  8. Јеремић Радослав
  9. Јованчевић Драгана
  10. Каписода Горан
  11. Костић Љубица
  12. Кузмановић Љиљана
  13. Лазаревић Драган
  14. Лукичић Момчило
  15. Милановић Слободанка
  16. Милкић Зоран
  17. Миловановић Драган
  18. Николић Ненад
  19. Перишић Невенка
  20. Петровић Весна
  21. Поповић Небојша
  22. Радовановић Данка
  23. Радосављевић Бранислав
  24. Радосављевић Дарко
  25. Ристић Живан
  26. Срећковић Ема
  27. Стојиљковић Драган
  28. Тијанић Владан
  29. Трајковић Јовица
  30. Ђуклин Весна
 

4-4

Разредни старешина: Гавриловић Добривоје

  1. Богојев Богоје
  2. Богојевић Бранка
  3. Василић Милица
  4. Вуловић Зоран
  5. Деља Мери
  6. Ђорђевић Владан
  7. Иванов Данило
  8. Јанковић Милан
  9. Јоковић Славица
  10. Јоцић Снежана
  11. Кабадајић Зоран
  12. Китановић Драган
  13. Костадиновић Никола
  14. Лукић Милан
  15. Максимовић Иван
  16. Манојловић Гордана
  17. Милановић Драган
  18. Пауновић Весна
  19. Перућица Предраг
  20. Радивојевић Видоје
  21. Радовић Гордана
  22. Радојчић Милан
  23. Савкић Гордана
  24. Секулић Дана
  25. Симић Мирјана
  26. Синељшчиков Предраг
  27. Ташић Драган
  28. Тошић Зоран
  29. Црњаковић Миливоје
  30. Шебез Гојко
Законом заштићено. Сва права задржава Ti Computers          Braca Mircic Vreme znanja Grovana