4-1

Разредни старешина: Живковић Босиљка

  1. Андонов А. Верица
  2. Бошковић М. Драгана
  3. Бранковић В. Биљана
  4. Вићентијевић В. Гордана
  5. Вукајловић М. Живанка
  6. Вулићевић Д. Славица
  7. Гајић М. Милка
  8. Герасимовић В.Миланка
  9. Јовановић А. Љиљана
  10. Јовановић М. Мирјана
  11. Кандић Ј. Радован
  12. Луковић М. Снежана
  13. Максимовић Д. Љиљана
  14. Ненадовић Б. Нада
  15. Николичић М. Радица
  16. Радичевић Д. Радован
  17. Радосављевић П. Миљана
  18. Ратковић С. Љиљана
  19. Стевановић Р. Вера
  20. Стевановић М. Раде
  21. Стојковић Б. Снежана
  22. Тодоровић М.Гордана
  23. Урошевић О. Живорад
  24. Чолић М. Славица
  25. Шарковић Д. Милосав
  26. Шешић П. Цана
  27. Шундић С. Рада 

4-2

Разредни старешина: Арсић Милосав

  1. Аћимовић М. Душанка
  2. Аћимовић М. Љиљана
  3. Глишић Ч. Радмила
  4. Давидовић А. Тихомир
  5. Ђорђевић М. Гордана
  6. Живојиновић Ж. Велимир
  7. Захаријева Б. Мица
  8. Зељић Д. Олгица
  9. Ивановић М. Марина
  10. Илић Ж. Драган
  11. Караклајић Р. Жарко
  12. Лазаревић Р. Душан
  13. Мијаиловић Д. Нада
  14. Милановић М. Радован
  15. Милојевић М. Красија
  16. Мићић А.Добрила
  17. Мокрев И. Оливера
  18. Мрвић С. Јадранка
  19. Николић Н. Љиљана
  20. Патковић Ж. Слободан
  21. Петровић В. Љубинка
  22. Петровић М. Славица
  23. Поповић Д. Милица
  24. Радојичић Д. Живадинка
  25. Симић Д. Гордана
  26. Стојиљковић Ђ. Славица 

4-3

Разредни старешина: Станошевић Мирјана

  1. Благојевић М. Весна
  2. Бркљача Ј. Анте
  3. Војиновић Ж. Зорица
  4. Вујичић Р. Љиљана
  5. Димитријевић Р. Мирјана
  6. Ђермановић Б. Верица
  7. Иванић М. Весела
  8. Јовановић М. Славица
  9. Јовичић С.Мила
  10. Костадиновић М. Миланка
  11. Крсмановић Д. Златија
  12. Лекић Р. Миодраг
  13. Маричић П. Вида
  14. Милијановић В. Нада
  15. Милојевић М. Биљана
  16. Милојевић М. Душица
  17. Мирковић М. Слободан
  18. Обрадовић З. Славица
  19. Петровић З. Зорица
  20. Петровић Р. Миодраг
  21. Сарић Ч. Момир
  22. Сердаревић Б. Милина
  23. Спасић М. Зоран
  24. Срећковић Т. Милосав
  25. Стефановић И. Љиљана
  26. Стојановић Р. Радмила
  27. Чабрило Ж. Љумобир
  28. Шекуларац Т. Зоран 

4-4

Разредни старешина: Гавриловић Добривоје

  1. Андонов Д. Душан
  2. Аћимовић П. Гордана
  3. Аћимовић Б. Мила
  4. Влајић М. Бранка
  5. Гајић М. Вера
  6. Ђорђевић В. Владан
  7. Живковић Љ. Надежда
  8. Ивановић Р. Бранислав
  9. Јевић М. Драгана
  10. Јовановић М. Гордана
  11. Јовановић Д. Драган
  12. Миливојчевић П. Мирјана
  13. Милошевић С. Милијана
  14. Мирчић С. Споменка
  15. Николић М. Драгана
  16. Новаковић З. Оливера
  17. Пантић Р. Владан
  18. Пантић С. Магдалена
  19. Перишић Р. Слободан
  20. Петровић М. Радисав
  21. Петровић Д. Слободан
  22. Радић В. Снежана
  23. Радосављевић Р. Живан
  24. Станковић М. Миодраг
  25. Стевановић М. Драгослав
  26. Таталовић М. Зоран

Законом заштићено. Сва права задржава Ti Computers          Braca Mircic Vreme znanja Grovana