4-1

Разредни старешина: Николић Душан 

  1. Давидовић Лепосава
  2. Димитријевић Љиљана
  3. Живојиновић Јелена
  4. Живојиновић Радослав
  5. Ивковић Вера
  6. Ивковић Недељко
  7. Илић Планинка
  8. Јанковић Вера
  9. Јовановић Вера
  10. Јовановић Марија
  11. Костадиновић Миланка
  12. Кузмић Љиљана
  13. Лазар Ксенија
  14. Луковић Вера
  15. Милановић Небојша
  16. Милић Градимир
  17. Милосављевић Верка
  18. Николић Данка
  19. Павловић Љиљана
  20. Петровић Мирољуб
  21. Савковић Рада
  22. Сарван Асим
  23. Степановић Љубица
  24. Ћосић Станојка
  25. Чокић Миланка 
 

4-2

Разредни старешина: Иванчевић Душан 

  1. Анђелковић Љиљана
  2. Борић Гордана
  3. Вукадиновић Драгица
  4. Вукајловић Живка
  5. Вуковић Љиљана
  6. Гајић Снежана
  7. Гарашанин Душанка
  8. Живојиновић Зоран
  9. Јаковљевић Драгана
  10. Јанковић Гордана
  11. Костадиновић Драган
  12. Кулунџија Персида
  13. Марић Стеван
  14. Миленковић Олга
  15. Милинковић Радмила
  16. Мрвић Снежана
  17. Перић Ирошка
  18. Петрушић Милорад
  19. Симић Томислав
  20. Станкић Гордана
  21. Стојковић Слободан
  22. Хајдук-Вељковић Данило 
 

4-3

Разредни старешина: Грујић Живојин

  1. Алексић Биљана
  2. Алексић Слободан
  3. Арсенијевић Милан
  4. Војиновић Славомир
  5. Гајевић Живомир
  6. Гајић Милан
  7. Грујић Милорад
  8. Жујевић Данило
  9. Јанковић Живадинка
  10. Јовановић Љубинка
  11. Јовановић Снежана
  12. Јоксимовић Јован
  13. Лазаревић Маринко
  14. Маринковић Жељко
  15. Милисављевић Живорад
  16. Миловановић Душанка
  17. Радовановић Љубинка
  18. Секереш Илонка
  19. Станић Биљана
  20. Стевановић Живан 
 

4-4

Разредни старешина: Тодоровић Реља

  1. Аврамовић Слободан
  2. Антонијевић Чедомир
  3. Вучинић Снежана
  4. Гајић Воја
  5. Давидовић Драгана
  6. Живановић Драгољуб
  7. Јанковић Бранко
  8. Костадиновић Радмила
  9. Лужајић Весна
  10. Мазек Слободан
  11. Милетић Миланка
  12. Михаиловић Гордана
  13. Никодиновић Милина
  14. Николић Љиљана
  15. Павловић Гордана
  16. Радовановић Раде
  17. Радосављевић Петар
  18. Станковић Данило
  19. Старчевић Мирјана
  20. Стеванчевић Миланка
  21. Тодоровић Новица
  22. Туфегџић Ђорђе
  23. Шекуларац Љиљана
Законом заштићено. Сва права задржава Ti Computers          Braca Mircic Vreme znanja Grovana