4-1

Разредни старешина: Иванчевић Душан

  1. Блажић Милан
  2. Василић Радомир
  3. Вујић Љиљана
  4. Глишић Милена
  5. Димитријевић Душан
  6. Ђурић Рајко
  7. Загаљори Јасмина
  8. Јанковић Драгован
  9. Лукић Јасна
  10. Максимовић Милена
  11. Милановћ Мирољуб
  12. Милојевић Милина
  13. Милошевић Миланка
  14. Милошевић Рајка
  15. Павловић Радослав
  16. Петровић Светолик
  17. Плавшић Јасминка
  18. Станкић Даница
  19. Стевановић Петар
  20. Стојковић Светлана
  21. Томић Борка
  22. Чурић Вукосава 

4-2 

Разредни старешина: Грујић Живојин

  1. Арсић Љубинка
  2. Беговић Славица
  3. Ђорђевић Гордана
  4. Живановић Милена
  5. Живанчевић Радица
  6. Јовановић Добрица
  7. Ковачевић Персида
  8. Константиновић Биљана
  9. Лазић Миле
  10. Максимовић Радмила
  11. Милојевић Олга
  12. Милојкић Љиљана
  13. Милошевић Верослава
  14. Милошевић Мирка
  15. Мићић Радмила
  16. Пауновић Душанка
  17. Петровић Милосава
  18. Петровић Нада
  19. Симић Слободан
  20. Стевановић Љиљана
  21. Стојадиновић Драгана
  22. Ћосић Слободан
  23. Узелац Биљана 

4-3 

Разредни старешина: Вићовац Александар

  1. Алексић Слободан
  2. Андрић Славка
  3. Бељанчевић Бранка
  4. Великић Мирослава
  5. Живковић Драгомир
  6. Живковић Зоран
  7. Илић Драгослав
  8. Јакшић Гордана
  9. Јелушић Бранислав
  10. Кандић Раде
  11. Кокановић Милић
  12. Крстић Мирослава
  13. Мартиновић Жељко
  14. Мијаиловић Добрила
  15. Милојевић Миланка
  16. Никић Александар
  17. Павловић Милан
  18. Петровић Биљана
  19. Петровић Зоран
  20. Ристић Љиљана
  21. Срећковић Светлана
  22. Стеванчевић Миланка
  23. Стојановић Дивна
  24. Танасијевић Мирјана
  25. Црногорац Тривун 

4-4 

Разредни старешина: Тодоровић Реља

  1. Бакић Анђелија
  2. Баралић Иванка
  3. Блажић Радмила
  4. Васиљевић Љубинка
  5. Ђорђевић Слободан
  6. Живановић Добрица
  7. Живановић Јовица
  8. Живојиновић Драган
  9. Иванић Гордана
  10. Јанковић Вера
  11. Јовановић Милутин
  12. Карић Зорица
  13. Костадиновић Зоран
  14. Матић Милорад
  15. Милашиновић Живослава
  16. Милисављевић Снежана
  17. Милићевић Душан
  18. Миловановић Ђурђе
  19. Милојевић Милка
  20. Пантић Милена
  21. Перуничић Мирослав
  22. Петровић Живадин
  23. Ракић Радослав
  24. Стевановић Вера
  25. Степановић Љиљана
  26. Танасијевић Никола
  27. Чокић Радојица
  28. Шундић Миљана
Законом заштићено. Сва права задржава Ti Computers          Braca Mircic Vreme znanja Grovana