4-1
 

Природно-математичка струка; сарадник у природним наукама

 

Разредни старешина: Љиљана Вујичић

 

  1. Вићовац Биљана

  2. Вучинић Предраг

  3. Дебић Марија

  4. Динић Гордана

  5. Ђорђевић Ксенија

  6. Ђурић Јелена

  7. Ђурић Марија

  8. Живковић Анкица

  9. Живковић Сандра

  10. Ивић Лидија

  11. Јанићијевић Златко

  12. Јанковић Иван

  13. Јанковић Мирјана

  14. Јовановић Ана

  15. Калабић Јелена

  16. Крстић Вања

  17. Кузмановић Јован

  18. Миловановић Дејан

  19. Милојевић Предраг

  20. Ненадовић Светлана

  21. Обрадовић Данијела

  22. Павловић Данијела

  23. Петровић Добрица

  24. Петровић Иван

  25. Петровић Маја

  26. Петровић Татјана

  27. Пилић Наташа

  28. Поповић Ђуро

  29. Поповић Јасмина

  30. Радивојевић Марина

  31. Радовановић Иван

  32. Станојевић Жарко

  33. Танасијевић Наташа

  34. Цветковић Андрија

4-2
 

Природно-математичка струка; сарадник у природним наукама

 

Разредни старешина: Кнежевић Верица

 

  1. Анић Маја

  2. Вићовац Андријана

  3. Вујичић Оливера

  4. Вучковић Светлана

  5. Глишић Војислав

  6. Ђурђевић Весна

  7. Јеремић Владан

  8. Јеремић Данијела

  9. Лазаревић Дијана

  10. Лекић Иван

  11. Љубисављевић Мирјана

  12. Маринковић Верица

  13. Милошевић Оливера

  14. Мићић Тања

  15. Николић Дарко

  16. Николић Татјана

  17. Пејић Данијела

  18. Петровић Катарина

  19. Петровић Срећко

  20. Поповић Марија

  21. Поповска Зорана

  22. Раичевић Јасенка

  23. Ракић Ивана

  24. Ристић Јелена

  25. Рушчуклић Галијана

  26. Савкић Александар

  27. Симеуновић Стеван

  28. Синђелић Оља

  29. Срећковић Мирослава

  30. Станкић Снежана

  31. Стевановић Жељко

  32. Стојановић Весна

  33. Трајковић Хелена

  34. Трипковић Срђан

  35. Ћамиловић Мирјана

4-3
 

Економско-комерцијална струка; економски техничар

 

Разредни старешина: Миланка Филиповић

 

  1. Благојевић Александра

  2. Борисов Силвана

  3. Видић Милијана

  4. Вићовац Слађана

  5. Вујић Драгана

  6. Вулићевић Виолета

  7. Гавриловић Јован

  8. Ивановић Славица

  9. Ивковић Данијела

  10. Илић Тања

  11. Костадиновић Ивана

  12. Кузмановић Маријана

  13. Максимовић Биљана

  14. Максимовић Слађана

  15. Матић Весна

  16. Мијаиловић Ана

  17. Мијаиловић Драгица

  18. Милијашевић Марина

  19. Милановић Драгана

  20. Милисављевић Јасна

  21. Милосављевић Јагода

  22. Мирковић Марија

  23. Михаиловић Виолета

  24. Младеновић Оливера

  25. Папић Слободан

  26. Перић Сања

  27. Ристић Виолета

  28. Соскић Виолета

  29. Станковић Данијела

  30. Стојановић Марија

  31. Тасков Тања

  32. Тривковић Драгица

  33. Трифуновић Валентина

  34. Чумић Весна

4-4
 

Економско-комерцијална струка; економски техничар

 

Разредни старешина: Нешић Владимир

 

  1. Антонијевић Слађана

  2. Бошковић Јасмина

  3. Војиновић Љиљана

  4. Вујић Лидија

  5. Вукадиновић Слађана

  6. Вуковић Наташа

  7. Драговић Наташа

  8. Ђурић Милица

  9. Ђурић Татјана

  10. Ивковић Мирјана

  11. Јанковић Данијела

  12. Јовановић Виолета

  13. Кржалић Радослав

  14. Лукичић Виолета

  15. Матејић Снежана

  16. Милановић Валентина

  17. Миловановић Александар

  18. Милетић Данијела

  19. Милојевић Данијела

  20. Милојевић Славица

  21. Павковић Љиљана

  22. Павловић Данијела

  23. Павловић Виолета

  24. Пантић Тања

  25. Протић Јасмина

  26. Радовановић Данијела

  27. Ранисављевић Недељко

  28. Рашковић Јованка

  29. Симеуновић Снежана

  30. Сретеновић Тања

  31. Стојановић Снежана

  32. Стојковић Биљана

  33. Тодоровић Дарко

  34. Томић Натали

  35. Црњаковић Данијела

4-1 Сопот
 

Економија; Економски техничар

 

Истурено одељење Гимназије у Сопоту

 

Разредни старешина: Јаковљевић Јасна

 

  1. Агатуновић Слађана

  2. Бошковић Јован

  3. Векић Снежана

  4. Вуковић Влада

  5. Дамњановић Магдалена

  6. Димитријевић Љиљана

  7. Ђурђевић Дарко

  8. Ђуричић Раданка

  9. Живановић Слађана

  10. Ивановић Милан

  11. Јанић Данијела

  12. Јованкић Лидија

  13. Јовановић Горан

  14. Јовановић Гордана

  15. Јоксимовић Марина

  16. Ковачевић Катарина

  17. Марић Јасна

  18. Милановић Гордана

  19. Миленковић Биљана

  20. Милинковић Слађана

  21. Миловић Данијела

  22. Нешовић Слободан

  23. Павић Александар

  24. Павловић Зорица

  25. Подунавац Весна

  26. Протић Марина

  27. Ранковић Биљана

  28. Сабо Андреја

  29. Савковић Љиљана

  30. Симеуновић Душица

  31. Тодоровић Далиборка

  32. Тошић Тања

  33. Урошевић Весна

Законом заштићено. Сва права задржава Ti Computers          Braca Mircic Vreme znanja Grovana