Бивши ученици

Наши бивши ученици су неки од најбољих стручњака у свом послу, многи раде у иностранству, широм Србије али и у нашој Гимназији.
Ово је страна посвећена њима...

Међу њима су и др Милан Лукић, професор математике у Висконсину, др Весна Станић (Обрадовић), професор у Алберти, др Биљана Костић, лекар у Палм Спрингсу, др Вера Ненадовић из Института за биолошка истраживања, др Иванка Баралић, експерт за судску медицину, Зоран Ђорђевић, преводилац у Кини, др Владимир Манић, сликар и рестауратор у Хјустону, Дејан Сарић, сликар у Диселдорфу, Горан Јевтић, глумац, др Ана Цветковић, хемичар у Италији, и др.

Шаљите нам информације и слике на mail webteam.gmld@gmail.com, останимо у контакту!

Поносимо се успесима наших бивших ученика!
I 1
I 2
I 3
I 4