2015/2016

IV – 1

Разредни старешина: Ранковић Драган

 

  1. Александровић Стеван
  2. Антић Стефан
  3. Баљак Невена
  4. Бојбаша Божана
  5. Васиљевић Катарина
  6. Васиљевић Василије
  7. Војиновић Лазар
  8. Гавриловић Милица
  9. Ђорђевић Милица
  10. Илић Сара
  11. Јанковић Драгана
  12. Јанковић Невена
  13. Крсмановић Срећко
  14. Лекић Игор
  15. Мандић Анђела
  16. Миленковић Весна
  17. Мишић Александар
  18. Обрадовић Сузана
  19. Парлић Маја
  20. Радовановић Стеван
  21. Станковић Милена
  22. Стевановић Тамара
  23. Стијовић Јован
  24. Ћук Игор

IV – 2

Разредни старешина: Марија Петровић

 

  1. Андрејић Андреја
  2. Антић Огњен
  3. Благић Лазар
  4. Божић Момчило
  5. Велимировић Теодора
  6. Галић Маша
  7. Грбић Невена
  8. Ђикић Борис
  9. Ђорђевић Николина
  10. Ђурђевић Сања
  11. Живић Богдан
  12. Зарковић Сава
  13. Јовановић Јелена
  14. Јуришић Немања
  15. Малетић Нина
  16. Миленковић Милош
  17. Милисављевић Милица
  18. Милошевић Александра
  19. Новокмет Невена
  20. Симић Александра
  21. Соколовић Миња
  22. Спасић Милорад
  23. Спасојевић Младен
  24. Станојевић Нада
  25. Стојановић Александра
  26. Тришић Стефан
  27. Тинтор Матеја

IV – 3

Разредни старешина: Славица Томић Голубовић

  1. Голубовић Емилија
  2. Дамњановић Неда
  3. Ђурић Јован
  4. Јанковић Јована
  5. Јовановић Ангелина
  6. Јосимов Дејана
  7. Коробова Ољга
  8. Кузмић Јована
  9. Милашиновић Милош
  10. Милић Теодора
  11. Обрадовић Марко
  12. Перић Тамара
  13. Перућица Марија
  14. Петровић Теодора
  15. Радић Јелена
  16. Симић Јована
  17. Симић Милица
  18. Станковић Милош
  19. Станојевић Тамара
  20. Цветковић Селена

IV – 4

Разредни старешина: Јањић Биљана

  1. Ђорђевић Александра
  2. Живковић Весна
  3. Ивановић Антоније
  4. Илић Доротеја
  5. Каравелић Александра
  6. Максимовић Ивана
  7. Миловановић Александра
  8. Павловић Сара
  9. Петровић Александар
  10. Петровић Ђурђина
  11. Радојичић Марко
  12. Радосављевић Александар
  13. Соскић Сара
  14. Спасојевић Нина
  15. Станковић Ивана
  16. Станковић Марко
  17. Стојковић Маја
  18. Стојковић Марија
  19. Терзић Катарина
  20. Црногорац Катарина
  21. Ћеримовић Филип
  22. Лазаревић Анита

 

IV – 5

Разредни старешина: Степановић Дејан

  1. Вуксановић Ирена
  2. Гудељ Вања
  3. Живановић Сашка
  4. Иванишевић Ања
  5. Јовановић Александра
  6. Марковић Ивана
  7. Марковић Тијана
  8. Милошевић Дуња
  9. Милошевић Ружица
  10. Пантић Ивана
  11. Пауновић Сања
  12. Перић Стефан
  13. Петровић Бранислава
  14. Петровић Јована
  15. Петровић Кристија
  16. Петровић Теодора
  17. Прерадовић Бошко
  18. Продановић Душан
  19. Пуповац Марко
  20. Радосављевић Младен
  21. Риуш Јована
  22. Радојчић Слободан
  23. Ранђеловић Нела
  24. Станковић Јована
  25. Стевановић Ивана
  26. Костадиновић Нина
Законом заштићено. Сва права задржава Ti Computers          Braca Mircic Vreme znanja Grovana